Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA AYNI GİYSİLERİ SATIP, TEKRAR ALMAK

30.09.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen c.demir
2.el kadın kıyafeti alıp satan küçük bi dükkan varmış hergün verilen kıyafetler toplanıp üzeri örtüyle kapatılıp büyük bi tezgaha koyuluyor akşam aynı saatte satışa açılıyomuş.o gün yine gidip yine hepsi siyah olan eski bikaç üst kıyafetimi verip tezgah başında kalabalıkla birlikte bekliyorum.örtü açılınca hemen verdiklerimi kolayca bulup satın alıyorm.sonra başka şeylerede bakıyorum ama almıyorm.ablam 'neden hep aynılarını verip sonra tekrar alıyosun paran boşa gidiyor,yaptığın çok saçma' diyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yılmadan aynı şeyi deniyorsunuz. Bu durum toplumsal statünüzle ya da kariyerinizle ilgili olabilir. Mutsuz oluyorsunuz belli ki ama her seferinde, aynı şeyi yaparak değişik bir sonuç elde etme umudu taşıyorsunuz. Boşuna çaba! Yeniyi denemelisiniz, denenmemiş olanı, ilk kez yapılanı. Hayat felsefenizi bunun üzerine oluşturun. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA