Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA AYNI EVİ GÖRMEK

14.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Paris
Ayda bir yada iki haftada bir hep aynı evi görüyorum ama evi hiç bilmiyorum daha önce gitmedigim ahşap bir ev bazen evin içine giriyorum bazende hep aynı cepheden eve bakıyorum kimin evi olduğunu bilmiyorum ama çok yeni bir ev değil ahşap olduğu için restore edilmiş sadece .Nasıl bir baglantim olabilir o evle onuda bilmiyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Uyku esnasında bilincin alt katmanlarına geçeriz. Jung'a göre yeterince inebilirsek oradan ortak bilince bağlanabiliriz. Ben de buna inanıyorum. Bir ortak bilinç var; orada tüm yaşanmışlıklar var ve hatta ruhumuzun yaşadığı önceki hayatın kayıtları da orada. Zaten bu büyük deryada ulaşabileceğimiz bilgilerin çoğu kendimize aittir. O ev bir şekilde önceki yaşamlarınızda sizin için önemli olmuş olmalı. Belki orada yakınlarınızı kaybettiniz belki kendiniz orada öldünüz. Neden o evi gördüğünüzü anlayabilmek iöşn hipnoza girmeniz gerekir, başka türlü bilmemiz imkansız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA