Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA AYNAYA BAKMAK

13.02.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Hülya Koçyiğit
Günaydın Kahin Hanım içerisi loş bir ortam aynaya bakıyorum kendim deilde başkası gibiyim burnumun üzeri çilli kahverengi bir renk almış birde avucumun içinde salyangoz gördüm.Çağla ağacı gördüm çağlalar pekde güzel görünmüyordu çağladan bir tane kopardım.Emeklerinize ellerinize sağlık olsun.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Aynada gördüğünüz ruhunuzun aksidir. Bazen ruh daha önceki yaşamdaki bir kişiliğin suretinde görünür bize. Genellikle iz bırakan yaşamlar ruhun süptil bedeninde izler bırakır. Avuç içinizdeki salyangoz bir ev meselesini işaret ediyor. Bu durum sizinle ilgili ise bir ev alacaksınız demektir. Ancak ruhun önceki yaşamı ile ilgili ise bir ev meselesi bu yaşamınızdaki kaderinize etki edecek demektir. Çağla, olmamış, erginleşmemiş ve sorun yaratacak kısmetlere el uzatmama konusunda bir uyarıdır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA