Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA AYNAYA BAKMAK

06.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen sarı bisiklet
Rüyamda hastanedeyim sedyelerde hastalar var.Yerde yatan hastaya gözüm ilişiyor yerde kanlar içinde.Yemek masası kurmak istiyoruz tuvalete kurmak istiyorlar sofrayı, burası olmaz diyorum dışarıda teras gibi bir yere kuralım diyorum oraya kuracaktık. Daha sonra Kendimi aynada görüyorum saçlarımın rengi değişmiş parlak güzel bir bakır rengi olmuş ve şekli de değişmiş önde kahküllerim var,çok gürleşmiş ve kıvır kıvırdı çok beğendim. Teşekkürler şimdiden.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sıkıntıların üzerinden elde edilecek gelirleri istemiyorsunuz. Başkalarının acılarından beslenmek size göre değil. Siz geleceği gören birisiniz, ufkunuz açık. Yolla ilgili bir işiniz istediğiniz gibi sonuçlanacak. Bu duruma çok sevineceksiniz. Aynada gördüğünüz ruhunuzun yansımasıdır. Kendiniz beğenmeniz ruhunuzun, bilinçli olarak verdiğiniz kararlardan memnun olduğunu haber veriyor bize. Vicdanınız rahat. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA