Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA AYNADAN GEÇMEK

03.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Eylül
Rüyamda bir hayaletimsi biseyle birlikte aynanın karşısına geçip ellerimi avuşturup 6 ya da 8 kere aynanın içine girdiğimi ve zamanda yolculuk yaptığimi gorüyordum.hiç bilmediğim yerlere bazen de bildigim yerlere gittim bunun anlami nedir?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Ayna ara boyut kapısıdır. Kapalı olduğunda ruhumuzun durumunu yansıtır. Açık olduğunda ve siz bedeninizden kısmi olarak ayrıldığınızda yani astral seyahat yaptığınızda, o kapıdan geçip diğer boyuta ulaşırsınız. Hayaletimsi şey, ruhsal rehberlerinizden biridir, onlar ara boyutta bulunurlar ve sizi gözlerler. Sizi ait olduğunuz asıl dünyaya çekmişler ve hatırlamanızı sağlamaya çalışmışlar. Aslında biz çok sık beden dışı seyahat yaparız ama çok azını hatırlarız. Ara boyut, hayallerin ve geçmişin tezahür alanıdır. Orada düşündüğünüz her yere anında sıçrarsınız ve ulaşırsınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA