Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA AYNADA YAŞLI GÖRÜNMEK

28.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Erdem
Rüyamda abdest alirken kendimi aynadayasli gördüm.kadınlarla dolu bir otobus biniyorum.Kadinlar surekli birbirlerini elestiriyor.Annemde var bir ara benimle ilgili bir sey anlatiyor.Ama benim.hosuma gitmiyor. Otobusten indikten sonra kurban kesen bir adam var.Kurbani tam kesmeden derisini yuzuyor.Ben uyarmaygidiyorum.Adam kopegi andiriyor.Adam urkutucu.Sonra kurbani basini kesiyor.Kan fiskiriyor.Sonra bir ayi yavrusu beni kovaliyor.Sonra ben onu korkutup kovaliyorum.Evedonuyorum.Amaevin ici eski
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Aynada yaşlı görünmek.. Ruhunuz yorulmuş. Ya da yaşlı ve olgun bir ruhunuz var. Kadınların arasında kalmışsınız ve onların sorunlarından bunalmışsınız. Yakın birisi bir günaha girecek ve siz buna tanık olacaksınız, belki de oldunuz. Düşmanlıklar da var hayatınızda ama diğer sorunların yanında bu durum çok da önem taşımıyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA