Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA AYNADA KENDİNE BAKMAK

07.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Turkuaz
Merhabalar. 3 rüya ardı ardınaydı. 1. sinde kendimi aynaya bakarkengörüyorum ve Mutlu görüyorum yalnız gözümde gözlük var. 2. sinde camide cemaatle namaz kılarken görüyorum en son sağ tarafa selam verirken hatırlıyorum. 3. sünde sevdiğim kız var çaba gösterip karşılık bulamamıştım onun fotoğrafını gördüm daha önce görmediğim bir fotoğrafı Güler yüzlü bir şekilde. Yorumunuz için teşekkürler şimdiden ...
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Tek cümlelik rüyaları cevaplamam normalde ama siz sanırım bana ilk kez yazıyorsunuz. Rüyalar bütündür, tek kare rüyaları doğru yorumlamak neredeyse imkansızdır. Bana ayrıntılı yazmalısınız. Birinci rüyanızda gördüğünüz suret sizin ruhunuzun yansımasıdır. Gözünüzdeki gözlüğe göre; bazı şeyleri görmezden gelince ya da bazı şeylerin farkında olunca ruhunuz huzurlu oluyor. Namaz kılan insanlar için namaz rüyalarının pek bir anlamı olmaz. Sevdiğiniz kız güzel bir anı olarak bilincinizin bir köşesinde, arada hatırlanacak şekilde konumlanmış. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA