Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA AYNADA GÜZEL OLMAK

28.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Şirine
Rüyamda tanımadığım bir kadının evine gittim. Yan odadan 2 ya da 3 yaşlarında sevimli bir bebek yanımıza geliyor. Kadın cin diyordu. Kadın korkuyordu.Ben ise korkmuyordum. Hatta kadına korkmaması için morel veriyordum. Dua okuyordum bebek geriye gidiyor ve yok oluyor. Gene bir bebek daha geliyor kadın korkuyor ben korkmuyorum bebek geriye gidiyor ve kayboluyor.Gördüğüm bazı insanlar aynada yüzlerinin değiştiğini söylüyor. Ben aynaya baktığımda ise yüzüm çirkinleşmiyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Aynada güzel olmak.. Cİnler kötülüğü temsil ederler. Başkalarının korktuğu kötülükler sizin ruhunuzu korkutmuyor çünkü pozitif enerji yüklü bir ruhunuz var. Size zarar veremedikleri gibi sizden uzak duruyorlar. Aynada gördüğünüz ruhunuzun aksidir. Çirkinleşmemesi kendinizden memnun olduğunuzu ve iyilik yüklü olduğunuzu söylüyor. Size büyü yapmış olabilirler. Ama asla etki etmemiş. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA