Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA AYININ SALDIRISINA UĞRAMAK

18.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen EA
Merhaba çok soğuk biyerde çok sıcak bi eve giriyorum ayağımdaki botlar eriyip ayağımın altına yapışıyo can havliyle koşarak dışarı çıkıyorum ve bir buzun üstüne basıyorum ama yine canım yanıyor. Daha sonra bir yavru boz ayı beni görüp saldırıyor bi süre boğuşuyoruz ve ayağıma dizden topuğa kadar bir pençe atıp yarıyor. Sonra ayıyı bir daha görmüyorum ama yaramın babam tarafından dikildiğini görüyorum sizce anlamı nedir ?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yalnızlıktan bunalınca gireceğiniz ortamlar sizin canınızı yakacak durumlar içeriyor. Aman dikkat! Yeniden geri dönerseniz bu kez de düşmanlıklarla karşılaşacaksınız. Yeni sosyal ortamlara, yeni işlere, yeni ilişkilere uygun bir zaman değil. Ayılar çok kuvvetli düşmanları simgelerler. Buzlar yalnız olacağınızın ve düşmanlığı tek başınıza yenmek zorunda kalacağınızı söylüyor. Çok ciddi bir uyarı rüyası bu. Ateşli aşklardan özellikle uzak durmaya çalışın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA