Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA AYIN SİSLENMESİ

05.02.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Rose
Selam Kahin.Rüyamı kimse yoramadı sizden rica ediyorum yardmcı olun lütfen.Gökyüznde kocaman ay var ona bakıyordm.derken üzerne duman gibi şey geldi elimi uzatp sildm elimi çeker çekmez bakdım silinmemiş yine tekrar sildim yine silinmedi üç dört defa tekrarladm silemedim.Bir ses dedi ki ayın altında bir ev olucak orda biri olucak nedense o evdeki kişi kadın diye düşündüm ve o çok güçlü biri olucak.o tarafa baktığmda bir adam bana doğru gelmeye başladı.yaknlaşdı sarıldk.uzun zamandr iş aryorm
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ani bir gelişme umutlarınızın tavan yapmasına neden olacak ama bir süre sonra sorunlar başlayacak. Ne kadar uğraşsanız da tutarlı bir gelişme elde edemeyeceksiniz. Bu rüya diyor ki sizin kısmetiniz başka yerde. Size olmayacak şeyleri zorluyorsunuz. Oysa ki kaderde olmayanı kendinize çekemezsiniz. Sizin kaderiniz bir ev, bir evlilikle, bir ilişki ile ilgili. Hayat size diğer kapıları kapatarak seçimlerinizi yönlendirmeye çalışıyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA