Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA AYİN GÖRMEK

11.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Didem soylu
Önceden tanıdığım bir kızı gördüm kucağında üçüz bebekler vardı kaçırıyor gibiydi kucağıma aldım bebeklerı bir tanesi kızıl saçlıydı.sonra masada oturuyoruz bebekler 5 yaşlarında gibiler pasta yemelerine yardım ediyorum.kızıl saçlı olan bebeğin büyüdüğünde kendi kuzenim olduğunu gördüm.ağaçlık alandan yürüyüp bir evin kapısına geliyorum.benim evimmiş anahtarla giriyorum içerisi çok kalabalık kilise gibi hristiyan ayini var.kiralanmış sanki.annemi soruyorum görevlilere ve 5 rakamı gördüm
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Uzun zamandır görmediğiniz insanlardan haberler alacaksınız. Bu haberlerle başkalarına süpriz yapmak isteyeceksiniz. Bunlardan biri de kuzeniniz olabilir. Hayatınızda güzel şeyler oluyor, niyet ettiğiniz, dua ettiğiniz şeyler hayatınıza ansızın giriverecekler. Beş rakamını nasıl gördüğünüze göre yorum değişir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA