Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA AYI AVLAMAK

30.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Jaosahin
RüyadaÇiftliğimizin İçinde Bir Çok Ayı Görmek Ve bu Sırada Misafirin Olması , Sonrasında İse Silahımı Alıp Arabaya Binip Ayıları Avlamadığım Birkaç Tane Ayı Öldürdüğüm ,Son Ayının Postunun İçinden Babamın Çıkıp Ben Sana Karışma Demedim Mi Deyip Uzaklaşması Sonrasında Da Babama Ateş Etmem , Fakat Babamın Ölüp Ölmediğini Görmemem . İçeri Geldiğimde İse Eşimin Silahımı Ve İki Kurşunumu Benden İstemesi . BabaanneDediğim Fakat Sülliyetini HatırlamadığımYaşlı Kadının Elini Öpüp SilahıİkiKurşunuvermem
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu şekilde yazacağınıza hikaye anlatır gibi yazsaydınız daha anlaşılır olacaktı. Düşmanlıklarla karşılaşacaksınız ve hatta babanızı bile düşmanınız olarak göreceksiniz. Herkesle baş edersiniz ama konu kendi aileniz olunca eliniz kolunuz bağlanır. Ayrıca tavırlarınız eşinizi ve kendi aileniz tarafından da onaylanmayacak. Yaşlılar size yanlış davrandığınızı anlatacaklar. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA