Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA AYAKKABININ YIRTIK OLMASI

16.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ddeniz1
Bir genç erkek masada oturuyor geniş bir alan üstü açık ama taş zemin ve merdivenleri olan bir yer anti tiyatro gibi gidip ona kendi hazırladığım kutu şeklinde etrafında Püskuller olan bir hediye veriyorum alıyor tekrar o kişiyi görmeye gidiyorum masasında yok kalabalık bir ortam toplantı gibi oradaki kişiler yetkili benim için o kişi ile birlikte diyorlar genç erkeği göremeyince merdiven çıkmaya başlıyorum mermer merdivenlerde oturanlar kenara çekilip yol aciyor ayakkabimin üstü yırtilmis
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Çalışıyorsanız bu rüya iş yaşamınızla ilgili. Bir erkeği işle ilgili şaşkınlığa düşürmüş olabilirsiniz. Bundan etkilenmesini bekliyorsunuz belki de yükselmek için ona ihitiyacınız var. Ancak o kısa bir süre sonra iş çevrenizdne gidecek. Kariyerinizi kendiniz sürdürmek ve çabalamak zorundasınız. Bazı maddi zorluklar yaşıyor ya da yaşayacak olabilirsiniz ama asla vazgeçmeyin. Everen size yol açacak yeterki siz harekete geçin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA