Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA AYAKKABININ KÜÇÜK GELMESİ

14.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Kalessi
Merhaba, rüyamda kız kardeşimle birlikte bir sınıftaydık öğretmen sınav yapacağını söyledi kağıtları çıkarttık fakat hiç birşey hatırlamıyordum, kız kardeşim sırasından kalktı bana kağıtları verdi ben sadece ön sayfadakilere göz gezdirdim o sırada öğretmen geldi kağıdı aldı bir sorunun cevabını verdi gitti aldığı kağıtta bütün soruların cevapları varmış, sonra benim uykum geldi, sınav yetismeyecegi için telaslandim. Sonra hatırlamadığım biri lastik ayakkabı aldı ama bana küçük geldi.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Yeni okul bitiren biri için sınav rüyaları bilinçaltının ürünleridir. Eğer hayatınızda bu tip şeyler yoksa, bir hayat sınavında ruhsal rehberleriniz size destek olacak demektir. Yeter ki kendinize güvenin. Ayakkabının dar gelmesi de benzer bir şeye vurgu yapıyor. Bir sıkıntıya girmenize engel olunacak, hayat sizi koruyor galiba. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA