Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA AYAKKABILARIN ESKİ OLMASI

14.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen hülya koçyiğit
Evin kapısının önünde ayakkabılar var lise bire giden oğlum ayakkabısın tekini aradı ama bulamadı.2.rüyamda eşimle uçakla İtalya'ya gidiyoruz otele geldik .Ayağımda eksi ayakkabılarım var.Ayakkabılar eski olduğu için otele giremezmişiz ama girdik.Otel odasındayız odada yatılmış yer yatağı var pencerenin altında boydan boya çimen içindede çiçekler var sanırım sarıydı çiçekler.Hayırdır inşallah.Güzel yorumlarınız için teşekkürler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Oğlunuz bir sorunu şimdilik çözemez, biraz beklemek gerekebilir. Başka bir yorumla, oğlunuz bir sorun ile ilgili kararsızlıklar yaşayacak. Siz ve eşiniz yaşam koşullarınızı daha iyi hale getirmek ya da değiştirmek için harekete geçeceksiniz. Önceden yaşadığınız bazı olumsuz durumlar nedeniyle sizin bu girişimizin başarısız olacağını söyleyenlere aldırış etmeyin. Çok güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Hayatınız iyi yönde evrilecek. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA