Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA AYAKKABI VERMEK

22.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen goncagül
İyi günler rüyamda eve iki tane kedi girmiş ve muhabbet kuşunu boğazından yaralamış ben kedileri kovalıyorum o sırada birisi bana kuşun zor yaşar yaşar boğazından yaralanmış diyor. sonra pencerenin dışında hırsız görüyorum . Eşime anlatmaya çalışıyorum korkudan konuşamıyorum. Sonra eşim pencereyi açıyor.Hırsız bir çanta veriyor.hırsız olmadığını söylüyor, çantayı dışarda unuttuğumu söylüyor.Çanta İçinde iki çift ayakkabı var . Biri siyah kısa bot. Kısa bot benim değil diye dışarı atıyorum.Teşk
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yakın bir dostunuz bir nankörlük yüzünden üzüntü yaşayabilir. Bazı gelişmeler sizi kıskanan insanların ortaya çıkmasını sağlayacak. Her ne kadar ne hissettiklerini anlasanız da onlar size güzel yaklaşarak size sıkıntı verecek şeyler yaşatmaya çalışabilirler. Onlara fırsat vermeyeceksiniz. Ama yine de siz temkinli olun. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA