Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA AYAKKABI KAYBETMEK

18.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen chn
Hayırlı günler,son bir haftadır ailecek çeşitli rüyalar görüyoruz.annemin rüyası:ayakkabımı kaybediyorum sonra farklı bir ayakkabı biraz çizmeye benzer bir şey buluyorum benim ayakkabım diye giyiyorum ve bizim damda bir sürü nar vardı.babamın rüyasıbizim köyde daha önce ölen bir adamı görüyorum belediye başkanı olmuş çok seviniyorum 2 kilo bal alıp hayırlı olsun a gidiyorum. bide ben şöyle iki rüya görüyorum ilkinde benim evde fare ve sıçan görüyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ayakkabı kaybetmek.. Aynı bölüme birden çok rüya yazdığınız için tek cümlelik rüyalar olmuş. Anlam çıkartmak imkansız. Ailenizin gördüğü rüyaların birbiri ile ilgisi olduğunu sanmıyorum. Bazı zamanlarda çok rüya görebiliriz, bu normaldir. Ayakkabı kaybetmek işinizi ya da maddi kaynaklarınızı kaybetmeniz anlamına gelebilir. Yeniden bir maddi kaynak bulsanız da bu durum eskisi gibi rahat ettirmeyecek sizi. Babanızın rüyasındaki vefatın zamanını bilmeliyim. Temiz suya kapılmanız bazı kadersel sürüklenişleri temsil ediyor. Durum değişiklikleri yaşayacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA