Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA AYAKKABI DENEMEK

10.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Dertli
Merhabalar rüyamda giydiğim ayakkabı farklıydı. Bir teki daha rahat, diğer teki de ona benziyor ama farklı. Sonra galiba ben rahat olanını eşleştirdim. Rahat olan ayakkabı beyaz, üstü taşlı, boncuklu, abiye düz ayakkabı gibi Bu arada bu istihare rüyası olarak gördüm. Aldığım eğitimlere rağmen babamın yanında zorla çalışıyorum. Çok çalışmama rağmen babam kötü davranıyor -normalde de sert bir mizacı var- işten ayrılsam mı diye istihare yaptım. Önceden ayrılmak istediğimi söyledim, izin vermedi
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir yandan rahat bir yandan sıkıntılısınız. Sanki bana daha önce de yazmışsınız gibi hissettim. Bu rüya bazı konularda çok da sıkıntıda olmadığınızı söylüyor aslında. Bazı dengeleri kurarsanız daha rahatlayabilirsiniz. Babanızdan çalışmanızın karşılığını istemeyi düşünün mesela. Emeğinizin karşılığında almak istediğiniz ücreti siz belirleyin. Belki maddi konularda rahat olursanız işiniz de daha rahat olur. İstiare rüyaları hakkında yazdıklarımı arama bölümünü kullanarak okuyabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA