Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA AYAKKABI DENEMEK

10.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Duyduy
Merhaba rüyamda siyah çok sık bir elbise ve deri ceket gitmiştim. Düğün varmış. sonra gelinligimi görüyorum kuaföre askıda. ucuzdur alsam diye düşünüyorum. daha sonra lacivert bir takım ancak siyah tül çoraplar giydim.birsürü lacivert ancak eski ayakkabilarla denedim.begenmeyince bir arkadaşım 5 tl verdi tül çorap al dedi.sonra bir arkadaşımın arabasına kaza atllattim zararsız. ama o arkadaşımı sonra arabanın arka tarafında olurken gördüm. Azrail gelmiş almaya o görüyorum diyordu.tskler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sosyal yaşamınızda bazı problemler var, evli iseniz evliliğinizde değilseniz evlilikle ilgili de problemler var. Kafanız karışık. Gleceğe dönük bazı şeyler sizi sıkıntıya sokuyor ayrıca başkalarının ucuz sözlerine kanıp başınıza dertler de alıyorsunuz. Kimssenin aklı ile hareket etmeyin hatta iyisi mi bu aralar pek girişimde bulunmayın. Sizin için zor zamanlar, azrail kendi ile savaşmayı temsil eder. Siz kendinizle savaş halindesiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA