Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA AYAĞA DIŞKI BULAŞMASI

05.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen beyazempati
Günaydın, rüyamda servis aracımızdaydım, işten eve dönüyordum. Şoför değişmiş, beni ve birkaç arkadaşımızı evimizden uzak bir noktada indiriyordu, biraz münakaşa ettik, ona dilimin ve bacağımın şiş olduğunu, rahatsız olduğumu söyledim ama umursamadı.Araçtan indik. Ben işten bir arkadaşımla yürümeye koyuldum ancak ayağımda terlik vardı ve yolda lağım gibi bir yerde pisliğe bastım, ayağıma dışkı bulaştı. Yorumlarsanız çok sevinirim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İşinizle ilgili sorunlarınız var. Aynı ortamda çalıştığınız yöneticinizle ters düşebilirsiniz. Dayanma gücünüz zorlanıyor ve söylemek istediklerinizi söyleyemediğiniz için çok sıkıntı duyabilirsiniz. Dikkatli olun. Şimdi konuşma zamanı değil. Durumu idare etmeye çalışın. Eğer işten ayrılırsanız ya da fevri davranırsanız çok sıkıntı çekeceksiniz. Rüya sizi uyarıyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA