Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA AVUÇTAN KURTLAR DÖKÜLMESİ

29.12.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen irem sude
Rüyamda avucumun içinden büyük büyük kurtlar cıktığını görüyorum kahverengi renkteler sürekli dökülüyorlar çıkan kurtlar büyüdükçe eşime bana yardım et diyorum eşim gelmiyo elimden sürekli çıkıyorlar ağlıyorum en snunda bitiyo artık yüzük parmağımın içinde bir kahverengilik var sıkıyorum çok büyük kurt ve sinirlerim dışarı çıkıyor ucundan kurdu alınca sinirlerim geri giriyor ama 2 metre falan çıkıyo içinden elim delik delik oluyo eşim bitince geliyor ben bu kadar olduğunu düşünmemiştim diyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Dualarınızın size geri dönüşü hiç hoş olmayacak. Olumsuz dua etmeyin, beddua etmeyin sakın. "Allah kaza, bela, hastalık vermesin" yerine olumlama kullanarak "Allah sıhhat, sağlık afiyet versin, kazalardan belalardan korusun" deyin mesela. Kinleri bedeninizden atık, kurt olup sizi ele geçirirler, hayatın anlamını, tadını, mutluluğu unutursunuz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA