Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA AVUÇ İÇİNDEN VURULMAK

22.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen meraklı
İlk rüyamda eşim silahla sol avucumdan bir sağ avucumda iki defa silahla beni vuruyor bakıyorum sağ avucumda iki kursun izi ve kan var. diğer rüyamda tuvaletim geliyor ve çok sıkıştığım için bilmediğim köhne bir eve giriyorum eve girdiğimde evi su bastığını ve iki erkeğin boğularak su üstüne cıktığını gördüm.erkeklerden birisi dayım diğeri arkadaşım.kalp masajı vs yaparak onları hayata döndürüyorum ve bana dua ediyorlar hayatlarını kurtardığım için.erkekler sonra tanımadığım kişilere dönüşüyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Eşiniz maddi ve manevi dileklerinizi sabote edecek ya da hayallerinizi yıkacak haberler verecek size. Birilerini kurtarmanzı gerçek yaşamda büyük sorunları olan kişilere hayati yardımlar yapacağınızın işareti. Ama bir süre sonra bu insanlar sizden kopup gidecekler. Bu noktada bir ikazda bulunmak istiyorum. İyilik evrene gönderilen pozitif enerjidir. Evren yansıma prensibine göre çalışır. Siz pozitif enerji yollarsanız size de pozitif enerji yansıtacaktır. Bu nedenle iyilik yaptığımız insanların nankörlüklerine üzülmemek gerekir. Dayınız ve arkadaşınız sizin iyiliklerinize karşılık vermese bile siz evrenden bunların karşılığını mutlaka alacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA