Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ATLA KONUŞMAK

25.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Nese Unut
Gunaydin Kahin Hanim,kahverengi bir ata binmisim uzerinde hicbirsey yok durup bana eyer takma ama gem vurabilirsin diyor uzerindeyken gem vuruyorum sonra tut dizginlerimi gidiyoruz diyor patika bir yola geliyoruz iniyoyorum yol biraz rampa sagli sollu incir agaclari bir tane koparip yiyorum zirveye geldigimde annem kocaman bir kazanda su kaynatiyor kara yengecleri var topla da pisir diyor bende denizden cikani yemiyorum kara yengecini hic yemem diyorum yerde kucuk bir yengec benden korkuyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri O isteğin üzerine yerleşemezsiniz, ebediyen sizi beklemez ama şu anda, tam zamanı ve istediğiniz şekilde hayatınızı yönetebilirsiniz. Ne istiyorsanız ona odaklanın çünkü hayat sizi oraya çıkartacak, zorlukları düz edecek önünüzde. İncirler, elinizi attığınız şeyde başarı vaat ediyor size. Sizi kontrol etmeye çalışan insanlar ardınızda kalacak; ya sizden korkacaklar ya da size yem olacaklar. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA