Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ATIN PİSLİĞİNİ YAPMASI

12.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Gmze
Ayrildigim Kisiyle İstihare ruyam ve sinav sonuc bekliyorm iki at var biri beyaz biri siyah kocaman cok heybetliler yanda beyaz otobus var bizimmis birde kucuk kirmizi araba var reeldede var arabayi biri kaciriyor az suruyor engellemye calisiyorum sonra birakip kaciyor attan korkup biraz ileride duruyorum beyaz at pisligini yapiyor tuvaletide beyaz erimis beton gibi kotu degil ve bir ara Ayrildigim kisiyle araci olan akrabamizla kizi bize oturmaya geliyr 3yasinda ogluda var yatagimiz acik oluyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Atın pisliğini yapması.. Beyaz at ilişkileri simgeliyor; bunlarla ilgili sorunlarınızı atlatacaksınız. Yeniden barışabilirsiniz, birileri yeniden aracı olabilirler. Ancak sınavınız konusunda öncelikle korkularınızı yenmeniz lazım; heyecanlanırsanız istediğiniz sonucu alamayabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA