Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ATIN PEŞİNDEN GELMESİ

07.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Nur
Kahin hanım Merhaba sevgiler dünkü rüyamda elinize ulaşmamış neden bilmiyorum rüyamı yorumlamanizi rica etsem şimdiden teşekkür ederim söyleki ben türbeye gitmiştim ve orada dua ediyorum ve çıkışa elimde bir mavi kot pantolon olduğumu gördüm daha sonra türbeninin bir salonu var yemek yiyecekmisiz herkes sandalyesi alsın masaya götürsün diyorum elimizde taşıyoruz ve masaya oturduk sonra dışarı çıktım benim yanıma at geldi beni sürekli takip etti ben de ona ağaçtan yaprak yedirdim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Türbe, ilahi noktaları temsil eder. Siz işle ya da maddi rahatlıkla ilgili bazı şeyler arzu ediyorsunuz ve isteklerinize kavuşacaksınız. Kendi kariyerinizi veya sosyal konumunuzu kendi çabanızla elde edeceksiniz. Bu aşamadan sonra evli değilseniz sizin istediğiniz gibi biri peşinize düşebilir. Evli iseniz bir erkek çocuk sahibi olacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA