Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ATI DİZGİNLEMEK

25.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen elif ocaks
Merhaba. rüyamda sabaha karşı bir gemideyim büyük bi dalgayı atlatıyoruz gemi düze çıktığında geminin öbür ucundan kirli beyaz bir at 4 nala gidiyor yanımdan geçip az daha aşağı uçacakken yularından tutup durdurdum hayvanı.birde burdan diğer rüyaya geçtim aynı zamanda gördüm.yokuş gibi biryerde kahverengi bir at çok hırçın bi hayvan elimden kaçıp gidecek ama sıkıca tuttum biraz sürükledi peşinden beni. hayvan tıpkı insan gibi söyleniyordu.uğraşma benimle yada beni rahat bırak der gibi.bu kadar
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir maceradan sıyrıldığınızda eski duygular içinizde kabaracak. Bu durum sık sık oluyor. İçinizde aşkın duygular ve arzular var ama kendinizi frenliyorsunuz, kontrol ediyorsunuz, aşırılıklara izin vermiyorsunuz. Ama artık ruhunuz isyan ediyor. Bir şeyleri elde etmek için duyguların şahlanmasına izin vermek lazım. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA