Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ATEŞ TOPU DÜŞMESİ

19.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Deniz
Rüyamda evin arka bahçesinde oynayan 2 tane çocuk var her tarafa kocaman kar topu yapıp koymuşlar kimin çocukları olduğnu bilmiyoruz ailesini bulmaya giderken gökyüzüne bi alev görüyorum yanan bi daire var .kar yağıyor eğilmeye kalmadan kocaman ateş topu olduğmuz yere düşüyor gürültülü bi sesle birden göğsüm yanmaya başlıyor bulunduğm çevredeki herkesin göğsü yanıyor kaçarken 2. Ateş topu bursaya düşüyor ve deprem olacağını söylüyorum.lütfen yorumlarmısnz.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyada ateş topu düşmesi.. Nereden yazdığınızı bilseydik keşke. Sabah Kayseri'ye bir ateş düştü. Eğer bu ilden yazıyorsanız ya da vefat edenlerin içinde tanıdığınız varsa Bursa konusunda çok dikkatli olmak gerekir. Çünkü bir ikinci vaka o ilde olabilir. Bu rüya her durumda yalnızlıktan kaynaklanan bazı sorunlarla uğraşırken sizin yüreğinizi dağlayacak bazı haberler alacağınızın habercisi. Siz ve çevreniz bu gelişmelerden çok etkilecek ve üzülecek. Üstelik konu bitmemiş; Bursa'dan da acı haber bekleyin diyor rüya. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA