Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ATATÜRK'E SAYGI GÖSTERMEK

05.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ATATÜRK SEVDALISI
Yemyeşil bir yerdeydim her yer kapkaranlıktı sonra oradan koşarak çıktım. bir saraydaydım bir de prenses vardı onun yanından gidiyordum. üzerimde prenses kıyafetı vardı. sonra az önce kapkaranlık olan bahçeye gittim . insanlar vardı , masalarda yemek yiyorlardı . ben oraya grirince hepsi birşeyler konuşmaya başlası , Atatürk de masmavi gözlerini bana dikmiş bakıyordu . eteklerimden tutarak başımı eğdim , gülümsedim. yaptığıma şaşırdı ilk başta , sonra o da bana gülümsedi.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sıkıntılı bir süreç yaşanmış ama şimdi o sıkıntı ile ilgili güzel gelişmeler olacak. Kendinizi önemli hissedeceksiniz. Bu konu işle ilgili olabilir. Atatürk, bazen ilkelerini temsil eder. O ilkelere saygı gösterdiğiniz anlaşılıyor. Size gülümsemesi, düşünce yapınız nedeniyle otorite konumundaki insanlar tarafından korunacaksınız ya da bu kişiler tarafından onaylanacaksınız diyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA