Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ATA SAHİP OLMAK

22.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Evindelisi
Kahverengi büyük bir atı köprüden geçirmeye çalışıyorum bir elim dolu diğer elimde atın ipi var. Köprünün diğer tarafinda da bir arkadaşım var ona gel yardım et atı kacirmayalim diyorum sonra o gelip atı aliyor ama sonra o da kaçırıyor atı. Ben koşup yakalıyorum atı ama bir anda at bir bayana dönüşüyor ve ağlamaya başlıyor bende o bayana sarılıyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir yaşam değişikliği söz konusu ama bunu yaparken isteklerinize de kavuşmayı umuyorsunuz. At sizin istediğiniz şeyleri temsil ediyor. Başkalarından yardım isteyebilirsiniz ama güç sizde aslında. Sonuçlar ilginç; ağlayan kadın, sizin isteklerinizin bir kadının mutsuzluğuna sebep olacağını haber veriyor. İstediğiniz şeyleri yeniden gözden geçir diyor size rüyanız. Başkalarının hüsranlarının üzerine kurulu mutluluklar sonradan hep acı verir çünkü. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA