Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA ATA BİNMEK

14.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen çiçek sheqer
Sevgili kahin bu rüya bnm için çok önemli lütfen yorumlayin.rüyamda atlarin olduğu ahir gibi bi yer gördüm.3 tane acik kahverengi at ve bir de tay gördüm.sonra o atlardan birine bindim ve sanki gökyüzüne kadar çikan geniş merdivenler vardi ata binip o merdivenlerden ciktim.karsima asfalt bi yol cikti atin sirtinda kosuyordum.asfalt yolun sonu uçurumdur bi an düşecek gibi oldum ama dusmedim.asfalt yolun sonundaki uçurumun ötesinde deniz ve küçük bir ada vardi.seher vaktiydi güneş yeni dogacakti.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Aile kurmak ya da ailevi konularla ilgili durumlarda istediğiniz, murat ettiğiniz şeyleri yakalama fırsatına sahip olacaksınız. Hayallerinize kavuşacağınız ve dolu dizgin yol alacağınız görülüyor. Ruhunuz önce coşkuyu ve bir tehdit nedeniyle duraksayınca da huzuru bulucak. Çok güzel bir rüya görmüşsünüz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA