Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA AT GÖRMEK

14.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ruyammmmm
Isyerinin servisindeydim.Iki şefim var pıs pıs konuşuyorlar.Bende yemek yiyecem.soslu et ve yanında dilimlenmis karalahana vardıBIR de siyah içinde çikolata olan bir pasta uzattilar ama 70 lira çok geldi pastayı alamadım.35 lira yemeğe verdim.Etin tadına bakarken çok kötüydü yiyemedim.bir fatura vardı bununla bankadan yemek paranın bir kısmını alırım dedim.Arkama baktım iki şef kaçmış yok nasıl gidecem ben dedim.Sonra bir deniz ama ortasını görüyorum. Siyah bir bir at ortasından çıktı. Kuyruğuna tutunup oraya gidebilirim dedim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İşinizle ilgili çok sorunlar yaşamışsınız. Maaşınız yetersiz gelmiş, maddi zorluklar çıkmış, çalışanları sevmemişsiniz, ve bunun gibi pek çok sorun. Ama şimdi karşınıza yepyeni bir fırsat çıkacak. Bu istediğiniz bir iş ya da çalışmayı bırakma şansı. Ona tutunursanız yepyeni bir hayat sizi bekliyor olacak. Bu rüya bir fırsat değerlendirmeniz konusunda sizi yüreklendiriyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA