Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA AT GÖRMEK

25.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Özge K
Ruyamda deniz olmayan bi yerde deniz varoldugunu gordum. Bir avm nin balkonundan denize cok yakin bi mesafede denizi seyrediyorum. Bi kac insan daha var izleyen. Balkonda plaj gibi.Hep buraya gelirim artik havuza tesise gidecegime diyorum icimden. Sonra kiyi olan bir yerinden banabalkona dogru iki tane gri at cift nala geliyorlar. Onume kadar kostuktan sonra onumde geziniyorlar bir o yana bir bu yana. Uyandim. Simdiden tesekkurler. Buarada kiyi, sahil-kum degil, dogal kaya taş tı
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Beklenmedik bir zamanda kaderinizde açılan bir yol sizi bulunduğunuz noktadan çok farklı bir yere taşıyabilir. Çok istediğiniz şeyleri elde etmek için bu fırsatı değerlendirin, farkında olmaya ve olayı ertelememeye çalışın. Hedeflerinize bakın, elde ettikleriniz sizi mutlu etmeye yeterli mi yoksa dünyada başka amaçlarınız olabilir mi? Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA