Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA AT GÖRMEK

20.05.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen yelkenli
Merhaba,at çiftliğinde,kafedeyim,kahverengi çok güzel bi at,uzun yeleli koşup duruyo,ortada,(sanki bi ben görüyorum atı)küs erkek arkadaşım,onu göreyim diye 3-4 defa koşarak yanımdan geçiyor,aile ve arkadaşlarla fotoğraf çektiriyoruz,erkek arkadaş da gelipkatılıyor o sırada dayım ve yengem(yurtdışındalar) gelip önümde duruyolar,açılın diyorum,açılıyolar ama dayım bi türlü dengesini sağlayamıyo,düşecek(kayanın üstünde)sinirlenip çıkıyorum fotoğraftan,o sırada çekiliyo fotoğraf,ben arkam dönük olarak çıkıyorum resimde.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Gelişmelerin sizi arzularınıza taşıyacağını biliyorsunuz. Bunu ruhunuz biliyor, zihniniz endişel olsa da ruhunuz rahat. Eski erkek arkadaşınızla barışacaksınız ama yeniden ayrılık söz konusu olabilir çünkü siz diğer işleriniz yolunda gitmediğinde hırsınızı ondan çıkartabilirsiniz. Yurt dışı işiniz uzayacak ve sizi sinirlendirecek. Sabırlı olursanız istediğinizi elde edebilirsiniz. Bu süreci uzun yıllar sonra bile hatırlayacaksınız. O nedenle hem sabırlı olun hem de adımlarınızı düşünerek atıni fevri davranmayın. Ani ve düşüncesizce yapılan hareketler herşeyi kaybetmenize neden olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA