Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA AT ÇİFTİLİĞİ GÖRMEK

07.08.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen sem
Rüyamda Metin Hara yı gördüm yüksekçe bir tepede toprak bir yol üzerinde karşılaşıyoruz. Uzaktan gözgöze gelip birbirimize bakıyoruz sevgi dolu bakışınız samimiyeti rüyamda içimi ısıtıyor. Sonra yakınlaşıyoruz.Bana daha önce at binip binmediğimi soruyor çocukken diyorum elimden tutum hadi koş diyor yolun aşağısına doğru koşuyoruz.At çiftliği gibi bir yer veAtlarıGörüyorum.Tam aşağıya geldiğimizde köşeyi dönünce karşımıza köpekler çıkıyor üzerime doğru geliyorlar sana zarar veremezler gel diyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Söylediğiniz kişiyi tanımıyorum ama sanırım onun suretine girmiş ilahi rehberleriniz size yol göstermiş. Bu kişiye güveniyor olmalısınız ki onun suretine bürünmüşler. İlahi güçler size yol gösterecek, isteklerinize kavuşmak için şans elde edeceksiniz. Bunu iyi değerlendirin. Dostlarınız sizi uyarabilir ama onlara aldırış etmeyin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA