Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA AT ALMAK

26.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen çılgın Türk
Çok istediğim,olması için çabaladığım, gece gündüz dua ettiğim bir amacım, hedefim ve hayalim var. Bunları düşünerek uyuyorum hep ve çoğu kez korkuyorum olmayacağından. İlk rüyamda babam bir at yavrusu alıyordu ve beni çok seviyordu benden başka kimseden yemek yemiyor görünce üstüme atlayıp sarılıyordu.Bir diğerinde de babam bu sefer kırmızı bir bisiklet alıyordu. En son ki rüyamda ise hızlı bir şekilde çorap değiştiriyordum giydiklerimi beğenmiyordum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Hayalinizin gerçekleşmesi için bilerek ya da bilmeden babanızın bir yardımı dokunacak size. Umut kapısını o açacak ama büyütmek sizin işiniz olacak. Rüyanız istediğinizin olacağını söylüyor. Kırmızı bisiklet, tutkularınızın ışığında hayatınızı idare etmenizi temsil eder, bunu da babanız sayesinde elde edeceksiniz. Çoraplar, kendi kendinizi boş yere sıktığınızın işareti. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA