Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ASTRAL SEYAHATE ÇIKMAK

15.01.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen HAYAL
Rüyamda bir yatakta uzanmış vaziyetteyim . 3.Gözümü açmaya çalışıyorum. İki Kaşımın ortasına yoğunlaşıyorum sanki gözlerimi şaşı yapar gibi tam o noktada mavi bir kelebek beliriyor aynı anda benden bir tane daha var karşımda sanki başka bir insan gibi ona bakıyorum ve konuşuyoruz.Bu esnada yanımda oluşan ben'e diyorumki ne kadar kolaymış 3.gözü açmak. Oda beni onaylıyor. Bu esnada sanki yer altımdan kayar gibi hareketlenme oluyor. Bende bundan biraz çekiniyorum. Şimdi değil diyorum. Teşekkürler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Aslında üçüncü gözü açmamış siz astral seyahate çıkmışsınız daha doğrusu çıkmak üzere iken kendinizi engellemişsiniz diyeyim. Astral seyahat ruhu bedenden kısmi olarak ayırarak zamandan ve mekandan bağımsız yapılan yolculuğa verilen addır. Bu sırada gümüş kordon dediğimiz görünmez ama çok esnek bir bağ ile bedene bağlı kalmaya devam ederiz. Ve istediğimiz an çok büyük bir hızla bedene geri döneriz. Astral seyahate çıkış anında sizin hissettiğiniz şeyler hissedilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA