Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ASTRAL SEYAHAT YAPMAK

17.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Angel
İyi günler dün akşam bir ruya gördüm. her detayını hatırlıyorum. öldüm tabuta cansız bedenımı kendimi tabutta beni taşıyanları herşeyi gördüm ruh olarak seyrediyordum. son gömülme anında başımda hoca son cümlelerini söylüyordu mezar taşım filan yoktu. annemi ağlarken gördüğümde hocaya yalvardım annemle konuşmak için son cümlesinde bana 10 sanıye izin verdi anneme üzülmemesini söyledim ve hoca son sözünü söylediğinde ruhum tabuta çekildi kafamı vurdum. beyaz sarımsı bir ışıkla beraber sol ve sağd
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Astral seyahat yapmış sonra da bunu ölüm zannederek ölümle ilgili bir hayal yaratmışsınız. Astral seyahat, ruhun maddi bedenden ayrılarak zamandan, mekandan ve boyuttan bağımsız gezmesi demektir. Ancak ruh bu seyahat esnasında gümüş kordon dediğimiz bir enerji bağı ile maddi bedene bağlıdır. Bu nedenle korktuğunda ya da geri dönmek istediğinde süratle bedene çekilir. Gittiğiniz ara boyut bir hayaller alemidir. Düşündüğünüz herşey anında gerçek olur ya da siz öyle zannedersiniz. Yeni ölenlerin ruhları da bu boyutta bulunur. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA