Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ASTRAL SEYAHAT YAPMAK

19.08.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen mısır
Lütfen okuyun.. Öncelikle iyi günler gönderdiğiniz yorum için teşekkür ederim. astral seyahat yaşadığımı söylediniz..Merakım şu ben anlattığım kıyamet rüyasını görmeden bir hafta kadar önce astral seyahete çıkmayı denemiştim bir kaç gece kendimi rahatlatıp odaklanarak uyumaya çalıştım ama seyahate çıkamadım. Şimdi siz rüyamı astral seyehat olarak yorumlayınca heycanladım Sizden beni bu konuda daha çok bilgilendirmenizi isteyerek ve bilinçli olarak bunu yapıp yapamayacağımızı öğrenmek istiyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bilinçli olarak astral seyahat yapabilirsiniz ancak şartlanma beraberinde korkuyu getirir. Korku, ruhun bedenden ayrılmasını engeller. Aslında korku genel olarak ruhun üzerinde ciddi bir baskı yaratan bir faktördür. Biz uykumuzda astral seyahati sürekli yaparız ama bilinç açık olmadığından yaptığımızın ne olduğunu bilmeyiz. Uyku esnasında ruhu bedenden ayırarak zamandan ve mekandan bağımsız gezinmek mümkündür. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA