Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ASTRAL SEYAHAT YAPMAK VE CİN GÖRMEK

26.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen tyler durden
Yatakta uzanıyodum hergece olduğu gibi kafamda parazit sesleri vardı bu sesler şiddetlenmişti sonra birden cin gördüm ses şiddeti en yükseğe geldiğinde gözüme bir cin yansıması geldi hiçbir şekil vs hatırlamıyorum ve 2 kere gördüm rüya görürken korku hissi duymadım ailem yanımda ve yan odalarda uyuyordu fakat ne ses çıkarabildim ne hareket edebildim müslüman değilim allaha inanıyorum cin gördüğüme göre islamın hak din olduğu kanaatine vardım o an içinde ve allaha sığındım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Cinler maddi bedene sahip değildirler ve bizim boyutumuzun varlıkları değillerdir. Cinlerin müslümanlıkta tarif edilmiş olmaları onları dindar yapmaz. Aslında diğer boyutlarda ilahi güce tapınma varsa da dini kavram yoktur. Biz cinleri sadece diğer boyuta geçtiğimizde görürüz. Cinler bedenleri olmadığı için istedikleri surete bürünebilirler. Bu yüzden bazen onları çok korkunç görüntüler eşliğinde görebiliriz. Seslere gelince bu sesler sizin bedeninizden ayrılmanız esnasında çıkarttığınız seslerdir. Bir astral seyahat yaşamışsınız ve bedeninizi terk edip diğer boyuta geçmişsiniz. O nedenle bedeninizi kullanamamış olmalısınız. Çünkü enerji olmadan beden ölüdür. Bu nedenle astral seyahat geçici ölüm hali olarak tanımlanabilir. Korkmuş ve inanca sarılmışsınız. Dinler insanları manevi olarak korurlar. İnançlar bu nedenle insanın mutlu ve korkusuz yaşamasını sağlar. İnançlı insanlar çok daha huzurlu yaşarlar. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA