Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ASLANLA EVLENMEK

08.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sevgi
Mrb iki kısa rüya var annem rüyasında beni gelinlikli,duvaklı görmüş,evde anne babama çay ikram ediyormuşum,babamın yüzü çok güzel ve sessizmiş,bu sırada annemin vefat etmiş annesi kız kardeşimin evine gitmiş,annem hem kardeşime hem annesine kızıyormuş,kardeşim birine çok bir şey verdi diye annem kızıyordu. ikincisinde mafya biriyle evilik kararı aşamasındaydım,bu kişi garip ama bir aslandı,ona dokunuyordum ama kararsızdım,vazgeçsem mafya olan babasından korkuyordum,anlamları nedi
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Gelinlik giymeniz sosyal çevrenizde ön plana çıkacağınız gelişmeler yaşayacağınızın işareti. Anne, babanıza ilaç gibi gelecek bu durum. Bu rüyanın geri kalan kısmını yoramam. Kardeşinizin ne zaman, kaç yaşında ve neden vefat ettiğini bilmem lazım. Aslanla evlenmeniz güçlü bir devlet memurundan evlenme teklifi alabileceğinizi söylüyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA