Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ASLANIN HAVLAMASI

17.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Yorgun
Rüyamda mahallemdeki demir yolundatren vagonundan indim havaya baktımyağmur bultlarının büyük bir hızla toplandığını ve acıldığını gördüm vagona dönüp silahımı aldım sonrada yolun üstünde olduğumu gördüm bir dişi aslanın erkek aslana havladığını görüp silahımı tam dolduruşa alıp yolda devam ettiğim küçük bir kız cocuğunu elinde mısır olup siyah bir köpeğin kız coçuğunun elindeki sarı mısırı almaya cılıştığını gördüm kız coçuğuna ne yapıyorsun desim dedi mısrımı alıyorum dedigüldüm uyandım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir süreci geride bırakmak üzeresiniz. Biraz daha hareket olacak hayatınızda. Aslanlar devlet memuru iki kişiyi temsil ediyorlar. Birbirlerini korkutmaya çalışan bu iki kişinin kavgasından etkilenmekten korkacaksınız ama neyse ki sorun olmuyor. Ve sonunda bir dostun düşmanlığına şahit olacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA