Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ASLANIN GÖLGESİNDEN SAKLANMAK

05.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Acık bı alanda eski terk edilmiş şuna park yada eski büyülü bı koy tarzında Bi yerden bişeyden kaçıy
Acık bı alanda eski terk edilmiş şuna park yada eski büyülü bı koy tarzında Bi yerden bişeyden kaçıyorum saklanıyorum bı tezgahın altına arkam da uçurum var uçurumun altı okyanus yada Deniz gibi cok derım ve büyük bir su tezgahın altında bi gölge görüyorum siyah aslan gölgesi dahada korkup ıyıce saklanıyorum sesımı duymasın aslan dıye nefes bıle almıyorum sonra aslan gölgesinin aslan dıgıl başka bir hayvan olduğunu anlıyorum ucurumun en ucunda bi taş parçasını tutup kendimi salıyorum denize
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir kararsızlık süreci var önünüzde. Hayatınızı felakete sürüklememek için azami dikkatli davranacaksınız. Özellikle devletle ilgili bazı sorunlarınız olabilir ya da devlet adamları ile ilgili. Neyse ki korktuklarınız başınıza gelmeyecek. Kaderinizde ne varsa yaşamaya razı olun; hayat sizi güvenli bir yere çıkartacaktır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA