Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ASLANI ÖLDÜRMEK

09.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen BBMamiy
Rüyamda köyümde Arkadaşlarla akşam ateş yakmak istedik. O sırada bi aslan bizi kovalamaya başladı. Aslan tam yetişkin bir aslan değildi. Kümes gibi bir yere girdik. Bi delik açıp kaçacaktık. Arkama baktığımda arkadaşlarım yoktu. Aslanı bir sopa ve bıçak yardımıyla öldürdüm. Aslandan kan değil sarı bir sıvı aktı. O sırada yeni bir tanesi geldi. Her gelenden kaçıyor ve sonra öldürüyorum. En sonunda yavru bir tane geldi. Göremeyip sesini duyduğum biriyle pazarlık yaptım. Sizce anlamı ne?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ben sizin yaşınızı ve işinizi bilseydim ne iyi olurdu. Aslan devlete ait şeyleri temsil eder. Ama bazen bir devlet memuru bazen bir devlet kurumu olabilir. Bir tehdit söz konusu, bu konulardan biri ile ilgili. Yetişkin biri için devlete olan borçları temsil edebilir mesela rüya. Bir kısmını atlatıp son biri ile de pazarlığa oturabilir, taksitlendirebilir ya da mahkemeye verebilirsiniz. Bir öğrenci için derslerden geçmeyi simgeler. Son bir tanesi için ılımlı bir yol bulunmaya çalışılacak olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA