Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ASLANDAN KORKMAK

26.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Eda
Klübe gibi biyerde uyuyorum camdan sesler geliyo gözlerimi açıyorum camda aslanlar var 2 3 tane sağ taraflarında da dev aslan var aşırı büyük onu görünce çok korkuyorum ve direk klubeden dışarıya çıkıp kaçmaya çalışıyorum. Dev aslana bi erkek tasma takmış ipi elinde yanıma geliyo korkma bişey yapmaz kaçma dur karşısında kaçarsan zarar verir diyo ama ben çok tedirgin olduğum için aslanın giremiyceği dar yerlere saklanmaya çalışıyorum o hala bana oraları istese yıkar ki saklanma gel diyodu
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Hiç düşünmediğiniz ve beklemediğiniz şekilde devletle ya da devletin adamları ile ilgili bir tehdide maruz kalacaksınız. Bu durum bir dava da olabilir. Biri size bundan zarar görmeyeceğinizi söylemeye çalışacak ama durum o denli korkutucu gelecek ki size ilk etapta şok olacaksınız diyebilirim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA