Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ASLANDAN KORKMAK

08.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Aysun
Merhaba Kahin hanim.Regaib kandiliniz kutlu olsun.rüyamda arkadaşım istanbula gelmiş ve onla taksimde geziyoruz.ama taksim gibi değil farklı bir yer.tepe gibi bir yerden asagiya denize doğru gidiyoruz.Aysun koşarak denize doğru gidiyor tam o sırada aslan görüyorum.ben geri dönüyorum Aysunu uyarıyorum ama sanki o Aslanı takmiyor beni dinlemiyor gibi.tepeye geri donerken kendimi ağacın yüksek dallarında buluyrm.biraz daha üste cıkacaktim ama üstte maymunlar varmış.ama maymunu gormedm uyuyorlarmis.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kaderinize teslim olamıyorsunuz çünkü korkularınız var. Kendinizi yeterince özgür de hissedemiyorsunuz. Arkadaşınız özgürlüğün sembolü olarak girmiş rüyanıza. Aslan genelde otoriteyi ve daha çok devlet otoritesini temsil eder. Sanki yapmak istediklerinizi bu nedenle yapamıyor gibisiniz. En azından devlet memuru insanlar sizi ürkütüyor. Aile sizin sığınağınız; huzuru orada buluyorsunuz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA