Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ASLAN GÖRMEK

21.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sevgi gümüş
Rüyamda bır komşumun kapısında iki tane aslan görüyorum biri beyaz biri kahverengı ebın bahçesinde gezınıyolar oradaki abla korkma korktuğunu görürse saldırılar dıyor beyaz olan Aslan'ı sevıyorunz sakınleştiriyoruz bu beyaz Aslan sakın olsun ki öteki saldırmasın hiçbirşeyi yapmadan geziyorlar bahçede bizde orda ben eve gitmek istiyorum çıkıyorum abla sakın kaçtığını anlamasınlar saldırılar korktuğunu belle etme diyor bende sakınca eve gidiyorum eve çıktığımda rahmetli babamı mutfakta elinde bıca
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Aslan devletle ilgili bir işi ya da bir devlet memurunu, devleti temsil eden birini simgeler. Babanızı da gördüğünüze göre ailenizle ilgili ve devleti kapsayan bir iş gündeme gelecek. Ancak bu iş bir başlangıçtan çok bitişi işaret ediyor olabilir. Ilımlı davranarak olayı tatlıya bağlamaya çalışabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA