Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA ASKER OLMAK

17.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen murattosun1
Rüyam da Askerim ve Yeni Cumhurbaşkanlığı Köşkünde nöbetteyim halkın ziyaretine açık köşke iki ziyaretçi teyze geliyor temiz yüzlü ikisi de bize rica ediyorlar içeri kadar götürmemiz için onları ben götürüyorum giderken sordukları hiç bir soruya cevap vermiyorum sonra kapıyı bulamıyoruz ve silah atılıyor ufak bir çatışma çıkıyor ve ölen birinin tabancasını alıyorum önüme çıkan bir terörist üzerime tabanca ile ateş ediyor şaka olduğu söyleniyor hava bir anda kararıyor ve yağmur yağıyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İşinizi bilseydim keşke. Asker değilseniz ve askerliğinizi böyle bir yerde yapmadıysanız devlete ait bir konuda güvenililiğinizi kanıtlayacak ve kendinize bir yer edineceksiniz demektir. Hatta başkalarına da kılavuzluk edebilirsiniz. Çatışma içinizdeki sorunlarla ilgili. Bir yanınız sakin ve huzurlu ama bir yandan da içinizde bastıramadığınız bazı isyankar duygular taşıyorsunuz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA