Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA ASKER OLMAK

18.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen turan
Merhaba hocam.Çok karmaşk bir rüyayı sıralamak istiyorum Ölen dedemi gördüm ve tekrar öleceğini söylüyodu. oturduğumuz apartman dairesinde, askeri kamp oluyo ve beni yeniden askere alıyolar, bir sürü de silahsız asker görüyorum ve kendi üzerimde askeri elbiseli görüyorum sigara içerek. sonra bir yol kenarında kız arkadaşım çıplak, bende arkasından yürüyorum, ama beni kendine yaklaştırmıyo, bir uçurumun kenarına geliyoruz, aşşağısında bir gölet var, ama göletin üstü pis yosunlarla kaplı.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Keyfinizi yerine getirecek gelişmeler var, kendinize güveniniz tazelenecek ve diğer insanlar sizi önemseyecek. Dediniz öleli muhtemelen iki yıldan az olmuştur. Yeni ölenlerle ilgili yaptığım yorumları okumak için arama bölümüne "yeni ölen" yazmanız yeterli olacaktır. Kız arkadaşınızla ilişkiniz ince bir çizgide, zorlukla ilerliyor. Kadersel olarak ilişkide bazı geri gidişler yaşanabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA