Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA ASKER OLMAK

13.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen veysel
Rüyamda askere gidiyorum gece 12 oluyor. Ve bizi koşuya gönderiyorlar hiç bir yeri göremiyorum 10 kişiydik sonra sınıramı felan gidiyoruz polisler bizi tutuyor geri gönderiyorlar. sonra abimin arkadaşını görüyorum ahmet abiyi geri dönüşte 2 yol var yukarı aşağı aşağı yoldan ahmet abiden biz gidiyoruz geri kalanlar yukarıdan.ahmet abi kaç felan diyor niye diyorum bir şey söylemiyor el ele tutuşup kaçıyoruz,ayağım traktörün demirine değiyor ve demir düşüyor çok korkuyorum ve uyanıyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Artık siz de sosyal çevrenizde güvenilir biri olduğunuzu herkese ispat etmiş birisiniz. Ama yine de fikir çatışmaları yaşamınızdan eksik olmuyor. Gördüğünüz rüya hayatınızdaki kaosun bir yansıması. Siz en yakınınızdaki bir kaç kişi dışında pek kimseye güvenmemeyi tercih edenlerdensiniz. Dünya bir garip olmuş, kimsenin yolundan gitmek doğru değil; böyle düşünüyorsunuz. Bu rüya bilinçaltınızdaki fikirsel çatışmaların yarattığı bir rüya. Neyse ki haberci değil. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA