Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA AŞIK OLMAK

17.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen zengin
17.01.2017 günü uyurken değişik bir rüya gördüm hiç bilmediğim bir yerde zengin bir yerdeyim ya çok büyük bir otel yada bir villa tanıdık kimse yok orda yaşıyorum biraz ezilmiş gibi his var içimde . Ama orda bir kız var değişik bir kız aynı yerdeyiz ve onunla konuşuyoruz ona aşık oluyorum içten içe bağlanıyorum bir süre sonra onun la ilgili bir erkek karşıma çıkıyor zengin birisi . Onunla tartışıyorum sonra kız la konuşma durduk yere bitti bitecek derken uyanıyorum içimde güzel duygular vardı
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Bu tür rüyalar gerçek yaşamda yaklaşan bir aşkı haber veriyor genellikle. Değişik çevrelere gireceksiniz. Sosyal statü olarak sizden üst seviyede insanların arasında da size iyi gelecek biri ile tanışacaksınız. Bu kişi sizin hayatınızdaki ezikliklerin çaresi olacak, onun için mücadale edecek, yaşam sevincini yeniden elde edeceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA